O mnie

 

kik

 

Witaj! Nazywam się Iwona Klęczaj i właśnie czytasz mojego bloga. Jestem architektem wnętrz, absolwentką wydziału architektury na Politechnice Wrocławskiej i od 2006 roku prowadzę własną pracownię projektowania wnętrz JOJO design. Blog powstał w grudniu 2013 roku, jako kolejny element JOJO.

Zaprojektowałam ponad 300 wnętrz domów i mieszkań i chyba nadeszła pora je pokazać:) Znajdziesz tutaj nie tylko moje projekty wnętrz, ale również praktyczne informacje dotyczące zastosowanych rozwiązań czy materiałów z konkretnych aranżacji. W moim portfolio, jak zresztą niebawem zauważysz, mam projekty w różnych stylistykach od minimalizmu po nowoczesny barok. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz również:

JOJO design    www.jojodesign.com.pl

Sklep JOJO   sklep.jojo-blog.pl

 

Kwalifikacje zawodowe:

 

 

 

 

Notka antykradzieżowa:

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.