O mnie

 

kik

 

Witaj! Nazywam się Iwona Klęczaj i właśnie czytasz mojego bloga. Jestem architektem wnętrz, absolwentką wydziału architektury na Politechnice Wrocławskiej i od 2006 roku prowadzę własną pracownię projektowania wnętrz JOJO design. Blog powstał w grudniu 2013 roku, jako kolejny element JOJO.

Tematyką przewodnią jest design, przede wszystkim projekty mojego autorstwa, ale są tu również posty na temat ciekawych miejsc, podróży czy stylu życia.

WNĘTRZA – zaprojektowałam ponad 300 wnętrz domów i mieszkań i chyba nadeszła pora je pokazać:) Znajdziesz tutaj nie tylko moje projekty wnętrz, ale również praktyczne informacje dotyczące zastosowanych rozwiązań czy materiałów z konkretnych aranżacji. W moim portfolio, jak zresztą niebawem zauważysz, mam projekty w różnych stylistykach od minimalizmu po nowoczesny barok. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

MIEJSCA – jest tyle ciekawych miejsc wokół nas: restauracje z pięknym wystrojem wnętrz, sklepy, hotele ale i fajne miejsca do życia. Czasem są tak blisko a my ich wcale nie zauważamy… Mam nadzieję, że razem odkryjemy je na nowo.

PODRÓŻE – czasem zdarza mi się gdzieś wyjechać…

LIFESTYLE – ….

 

Kwalifikacje zawodowe:

 

O mnie w mediach:

1. Wywiad dla magazynu Dolce Vita, tutajdolce_vita

2. Czas na Wnętrze, Nowoczesność w tańcu z barokiem, Grudzień 2010r. tutaj

3. Czas na Wnętrze, W barwach rewolucji, Kwiecień 2010r. tutaj

4. wieszjak.pl Mieszkanie jak deser wysokokaloryczny, tutaj

5. wieszjak.pl Mieszkanie w stylu skandynawskim, tutaj

6. Cztery Kąty, Jak oni mieszkają, Grudzień 2008r. tutaj

7. M jak Mieszkanie, Gotowanie w gabinecie, Styczeń 2008r. tutaj

 

 

Notka antykradzieżowa:

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.