Nr 143. Brązowa łazienka z pomarańczą

laz_cz1

Zapraszam na nowy projekt łazienki. Dzisiaj wnętrze w ciemnej kolorystyce z nastrojowym oświetleniem.

Bardzo prosty i klarowny układ funkcjonalny. Pomieszczenie ma kształt prostokąta o wymiarach 250×290 cm. Na wprost drzwi umieściłam prostokątną wannę (180x80cm). Po lewej stronie od wejścia znajduje się długa szafka z dwiema umywalkami stawianymi na blat. Po prawej stronie natomiast, jest wc i bidet.

Wnętrze miało być ciemne i nastrojowe. Wybrałam brązowe płytki, a jako akcent kolorystyczny – dodałam pomarańczową szklaną mozaikę. Oprócz centralnego oświetlenia (halogeny podtynkowe) zastosowałam ukryte światło nad wanną oraz podłużne kinkiety nad lustrem.

Mam nadzieję, że wśród czytelników mojego bloga znajdą się również zwolennicy takiego stylu. Pozdrawiam!

laz_cz3laz_cz2

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

 

12 comments on “Nr 143. Brązowa łazienka z pomarańczą

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress