British Museum. Londyn

british_museum_6

Bloomsbury, elegancka dzielnica Londynu. Panuje tu bardzo kulturalna i akademicka atmosfera. A to za sprawą kilku ciekawych obiektów. Jednym z nim jest British Museum, jedno z największych muzeów historii starożytnej  na świecie.

Na zdjęciach Wielki Dziedziniec Królowej Elżbiety II. Szklane zadaszenie zaprojektował architekt Norman Foster. Jakie eksponaty można zobaczyć w muzeum? nie mam pojęcia. Dziedziniec tak mnie zachwycił, że już nic więcej nie chciałam oglądać…

 

british_museum_3british_museum_7british_museum_8british_museum_2  british_museum_4british_museum_5   british_museum_10 british_museum_1  british_museum_9

 

foto by Iwona Klęczaj

 

 

Notka antykradzieżowa:

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

 

 

 

 

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *