Nr 114. Budowa *3 – aranżacje wnętrz. Kuchnia wenge.

WENGE2

Dzisiaj dawno już obiecane zdjęcia z realizacji kuchni „Aranżacje wnętrz. Kuchnia wenge.” Jak zauważycie poniżej na zdjęciach, kuchnia jest już prawie gotowa…

Ostatecznie fronty mebli są w gładkim kolorze wenge bez widocznych słojów tak jak było na wizualizacji. Brakuje jeszcze barku, uchwytów przy szafkach wiszących, rolety w oknie… i to chyba byłoby na tyle :)

Dla porównania, projekt możecie zobaczyć tutaj.

12

 I na koniec układ funkcjonalny kuchni:

wenge_plan2

 

Projekt wnętrza i zdjęcia: Iwona Klęczaj JOJO design

 

 

piecbud1

 

 

Notka antykradzieżowa:

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

 

Komentarze

komentarze

22 przemyślenia nt. „Nr 114. Budowa *3 – aranżacje wnętrz. Kuchnia wenge.

  1. Kuchnia w moich kolorach, bardzo mi się podoba choc jedna rzecz mnie zastanawia, w jaki sposob będzie się otwierało ukno np: do mycia ? skoro tam zlew i kran :)

  2. superrrrrr! Kolor mebli jest chyba ładniejszy niż na wizualizacji. Mam podobny układ kuchni, wlascicwie będę mieć :) i chyba zdecyduje się na taką kuchnię, wszystko mi tutaj pasuje :)

  3. A ja się tak długo zastanawiałam na swoją kuchnią, wymyślałam i wymyślałam… a tu proszę prosto i elegancko, super.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *