Nr 158. Budowa *5 – kuchnia w ciepłej kolorystyce beżu

 

1

Witajcie! dawno nie pokazywałam Wam żadnych zdjęć z budowy, dlatego dzisiaj zapraszam do obejrzenia zdjęć z realizacji projektu „Kuchnia w ciepłej kolorystyce beżu”.

Projekt trafił na listę tych najpopularniejszych mając obecnie ponad 17 000 odsłon. Co jest w nim takiego wyjątkowe? wciąż się nad tym zastanawiam… :) wnętrze jest proste i nowoczesne, w ciepłej miłej kolorystyce – to właśnie jest chyba przepis na dobry projekt.

Na zdjęciach poniżej może zobaczyć prawie ukończone wnętrze. Brakuje płytek gresowych na ścianie przy okapie, rolety na oknie i kilku detali.

A projekt możecie zobaczyć tutaj.

2 3

 

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *