Nr 39. Gabinet – aranżacja wnętrza

vio1

Coraz częściej w naszych domach pojawiają się takie pomieszczenia jak gabinety czy pracownie… Czy to znaczy, że pracujemy coraz więcej, a dom to już nie jest tylko miejsce do mieszkania ale i do pracy? Czasem takie „miejsce do pracy” spełnia dodatkową funkcję – sypialni gościnnej. Dzisiaj przedstawiam pomieszczenie, które łączy obie funkcje: na co dzień jest gabinetem, a czasem bywa również i pokojem dla gościa.

Pokój zaprojektowałam w dwóch kolorach: białym i fioletowym. Generalnie wszystkie meble są białe, natomiast ściany są w dwóch odcieniach fioletu.

Na jednej ścianie znajduje się duża biblioteka z szufladami w dolnej części. Drugą ścianę, na wprost biblioteki, zajmuje narożna rozkładana sofa. Biurko postawiłam na środku pokoju. Ściany podzieliłam na dwie części. Dolna część jest w gładkim kolorze fioletu, górna zaś – we wzorzystej fioletowej tapecie. Dodatkowo ściany są wykończone dekoracyjną sztukaterią.

Pomieszczenie miało być praktyczne ale i eleganckie. Na co dzień, ma być to miłe miejsce do pracy, a w przypadku wizyty gości – wystarczy rozłożyć sofę i mamy dodatkową sypialnię.

vio2

Więcej informacji o tym projekcie pojawi się niebawem na blogu, zapraszam.

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

 

Więcej moich projektów wnętrz znajdziesz tutaj.

 

 

Komentarze

komentarze

2 przemyślenia nt. „Nr 39. Gabinet – aranżacja wnętrza

  1. Harmonijny spokój z nutą atramentu.
    Oczywiscie przy zalozeniu ze atrament wystepuje rowniez w kolorze fioletu :-).
    Bardzo fajny projekt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *