Nr 108. Jadalnia, gabinet… grafitowo – bordowy

salon_jadalnia1

Kiedyś pokazałam Wam kuchnię “…grafitowo-bordową” a dzisiaj kontynuacja tego projektu – jest to salono-  jadalnio – gabinet :)

Jak już pisałam przy okazji kuchni, mieszkanie projektowałam dla młodej dziewczyny, wtedy jeszcze studentki. Salon połączony z kuchnią pełni tutaj również funkcję jadalni i miejsca do pracy czy nauki. Powierzchnia nie jest duża i nie łatwo było pomieścić te wszystkie funkcje na jednej przestrzeni.

Nowoczesna stylistyka mieszkania i zdecydowana kolorystyka odzwierciedlają osobowość właścicielki. Czarna ściana zestawiona z czerwonym sufitem w jadalni zdecydowanie przyciąga uwagę i wprowadza nieco klubowy klimat. Tuż obok stołu znajduje się biurko i charakterystyczna biblioteka z czerwonym tłem. Podłoga przemysłowa, mnóstwo dekoracji, przeróżne materiały, kolory, oświetlenia…. oj dzieje się dużo! Hm, myślę że tego typu wnętrza są zdecydowanie dla ludzi z charakterem.

 

A kuchnię możecie zobaczyć tutaj.

salon_jadalnia2

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

 

Notka antykradzieżowa:

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

 

 

 

03 comments on “Nr 108. Jadalnia, gabinet… grafitowo – bordowy

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress