Kącik komputerowy. Londyn.

ampersand1

Dziś mam dla Was coś (w moim przekonaniu:) bardzo ciekawego, i owszem jest to aranżacja wnętrza, ale trochę ciężko jest mi nazwać ten fragment wnętrza…

Zdjęcia zrobiłam w hotelu Ampersand w Londynie, w takim powiedzmy – kąciku komputerowym. Bardzo podobają mi się te skórzane pufy w kształcie elipsy i ta trochę dziwna dekoracyjna biała ścianka widziana w głębi.

Ścianka została wykonana z różnych drewnianych elementów, fragmentów mebli i w całości pomalowana na biało. Dobry pomysł!

ampersand2ampersand3

photos: Iwona Klęczaj

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

08 comments on “Kącik komputerowy. Londyn.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress