Nr 213. Kolorowy pokój dziewczynki.

pokoj_dziecka9_2

Czasem wystarczy zmienić kolor ścian czy dodać pewne detale żeby wnętrze nabrało świeżości i nowego wizerunku. Pokoje dzieci to te pomieszczenia, w które nie zawsze chcemy mocno inwestować. Wiadomo dzieci szybko rosną, a jeszcze szybciej zmieniają się ich gusta dlatego wielu rodziców chce urządzać pokoje dla swych pociech w miarę tanim kosztem.

W pokoju, który widzicie na zdjęciach, zmieniłam tylko tapety i oprawę okna, pozostałe elementy są z poprzedniej aranżacji. Pokój jest przeznaczony dla małej Marty :) i kolorowe tapety zostały wybrane takie, które są w stylu dziewczynki – różowe serduszka i kolorowe ptaszki :)

pokoj_dziecka9_1  pokoj_dziecka9_3 pokoj_dziecka9_4 pokoj_dziecka9_5

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress