LAST MONTH – czerwiec 2014

22

 

Kolejny miesiąc za nami, pora na podsumowanie…

Ale na początek chciałabym wszystkim bardzo podziękować za wszelkie komentarze (te z odrobiną krytyki również :)), lajki… i w ogóle za to, że odwiedzacie mój blog.

Muszę przyznać, że zakładałam tego bloga z pewną obawą…. Bo projektować wnętrza to jedno, a pokazywać je w sieci z możliwością komentowania przez zupełnie obcych i nierzadko anonimowych ludzi to drugie. Obawiałam się, że będą się pojawiać jakieś złośliwe komentarze jak to niestety często bywa na innych blogach, a tu proszę okazuje się, że jest zupełnie odwrotnie! Nie pamiętam żebym kiedyś przeczytała o sobie i swoich projektach tyle miłych słów. Cieszę się, że prowadzenie tego bloga ma jakiś sens i mam nadzieję, że moje projekty będą dla wielu inspiracją.

Wszystkim bardzo dziękuję i zapraszam na podsumowanie. Acha i jeśli coś Wam się nie podoba lub macie jakieś sugestie co do projektów, postów.. to piszcie :)

W czerwcu pokazałam Wam 13 nowych projektów wnętrz. Najbardziej podobał Wam się projekt salonu “Jak urządzić salon z kominkiem?…”, który miał ponad 5500 odsłon i trafił na przedostatnie czyli 14 miejsce najbardziej popularnych postów.

Drugi projekt, który przypadł Wam szczególnie do gustu to projekt z cyklu JOJO4Y (projekty dla czytelników) “…Biało-czarna kuchnia glamour…”, który miał prawie 5000 odsłon i trafił na 15 miejsce najbardziej popularnych postów na blogu.

Ale chyba największym zwycięzcą jest projekt “Luksusowe wnętrza – jadalnia”, który wprawdzie nie znalazł się jeszcze na liście najbardziej popularnych postów, ale w ciągu zaledwie 3 dni osiągnął ponad 3000 odsłon.

W czerwcu również mogliście zobaczyć foto-relację z tegorocznej wystawy Chelsea Flower Show z fantastycznymi aranżacjami ogrodów.

Zapraszam na powtórkę!

 

Aby przejść do wybranego projektu, kliknij w obrazek :)

 

16

9

211  3  5 6 197 8   11 12      18  1513171420  2104

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress