LAST MONTH – kwiecień 2014

april24

Pora na podsumowanie ostatniego miesiąca. Co takiego pokazałam Wam w kwietniu, a co przegapiliście?

W kwietniu mogliście zobaczyć 13 nowych projektów wnętrz, dwa posty z serii “Details…” oraz kilka z innych kategorii (place, travel, life).

Projekt, który miał największe powodzenie to “Nowoczesna kuchnia z drewnem”. Odnotował ponad 5300 odsłon i otrzymał ponad 350 lajków! no takich rzeczy w historii tego bloga jeszcze nie było :) Tym samym projekt wskoczył na drugie miejsce w kategorii “Popularne wpisy”.

Tak, dodałam coś takiego jak “Popularne wpisy”, znajdziecie je na dole strony.

Ale to nie był jedyny projekt, który tak się Wam spodobał. Na naszą listę “Popularnych…” wskoczyły również projekty: “Betonowa łazienka…”, “Aranżacja holu…”, “Minimalizm…” i “Sorbet z malin…”.

Z każdym dniem blog odnotowuje coraz więcej nowych wejść, kolejnych czytelników, z czego się bardzo cieszę. Wszystkim bardzo dziękuję za lajki i komentarze! a dla tych, którzy chcą zobaczyć jeszcze raz posty z ostatniego miesiąca, poniżej skrót (po kliknięciu w poszczególne obrazki przejdziesz do wybranego postu):

april2april3april4april1    april5 april21april19april8april13april9april17april14april22april11april16april23april6 april7           april12april15  april18   april20 april10

Notka antykradzieżowa:

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

 

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

 

 

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress