Nr 69. Let’s have a fun! – pokój do pracy

fun1

Lubisz pracować? ha ha dobre pytanie! hmm to może chociaż lubisz chodzić do pracy? godzina 8 czy 9 rano, kiedy przekraczasz próg swojego miejsca pracy, siadasz za biurkiem, włączasz komputer… tak wszyscy to uwielbiamy… a gdyby tak nasze miejsca do pracy nieco odświeżyć? dodać im koloru, energii i odrobinę luzu?

Dzisiaj mam dla Was aranżację wnętrza pokoju do pracy w mieszkaniu dla młodego małżeństwa.

Co absolutnie musi się znaleźć w takim pomieszczeniu? biurko i super wygodny fotel, biblioteka najlepiej taka rozmiaru XXL, przydałaby się również sofa (może być rozkładana na wypadek nalotu rodziny lub znajomych z dalekich stron i nasz gabinet nagle musi zamienić się w pokój gościnny) ze stolikiem – takie miłe miejsce do przerwy na kawę + ewentualnie telewizor. Jeśli masz mało miejsca do przechowywania, to tutaj jak najbardziej możesz wstawić dodatkową szafę. Najlepiej taką super-pakowną żeby schować w niej wszystkie te mniej – używane rzeczy.

Jak widzisz na załączonym obrazku, wszystkie elementy znalazły się w dzisiejszym projekcie. Gabinet ten, zdecydowanie należy do tych energetycznych, kreatywnych, nie-nudnych, nie-banalnych, wyluzowanych, jak również do praktycznych!
Jasna kolorystyka, piękna drewniana podłoga i energetyczny kolor – takie gabinety polecam!

A szczegółowe informacje na temat materiałów (np. z czego zrobiłam sufit…) niebawem na blogu, jeśli jednak potrzebujesz pilnie jakiejś informacji, pytaj w komentarzach!

fun2

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Więcej moich projektów wnętrz znajdziesz tutaj.

 

Notka antykradzieżowa:

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

 

 

 

 

 

 

07 comments on “Nr 69. Let’s have a fun! – pokój do pracy

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress