London Look: The Ampersand Hotel p. 2

amp2

W marcu pokazałam Wam pierwszą odsłonę aranżacji wnętrza hotelu The Ampersand w Londynie. Dzisiaj kolejna porcja zdjęć z tego miejsca o niebanalnej stylistyce wnętrz.

Jak wspominałam już w poprzednim poście o tym obiekcie, The Ampersand to hotel butikowy w londyńskiej dzielnicy South Kensington. Zdjęcia, które widzicie przedstawiają hotelowe lobby.

Lobby składa się z dwóch połączonych pomieszczeń, pomiędzy którymi znajduje się bufet z lustrzanym regałem na zastawę stołową. Bufet służy wyłącznie do przygotowywania napojów i drobnych słodkości, coś na afternoon tea…

Stylistyka mega kolorowa, bajkowa i nieco surrealistyczna. Połączenie bieli z kolorem gołębim oraz odrobiną turkusu i czerwieni to strzał w dziesiątkę. Mieszanka zabawnych wzorów kwiatów, ptaków, pasków… i staromodnych białych boazerii tworzy nastrój domowego salonu tylko takiego bardziej z domku dla lalek… Stylistyka nieco przerysowana, ale to właśnie dzięki temu jest tak przytulnie i domowo.

Trzeba dużo odwagi i wyjątkowego wyczucia żeby zaprojektować właśnie takie wnętrze. Mnie ta stylistyka bardzo przypadła do gustu. Z dystansem, humorem, lekkością… powstała nowoczesna aranżacja – wariacja na temat angielskiego stylu.

 

amp1amp3amp4amp5amp6

foto by Iwona Klęczaj

Inny post na temat tego hotelu możesz zobaczyć tutaj.

 

Notka antykradzieżowa:

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

 

 

 

 

 

 

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress