Nr 101. Mała łazienka z elementami drewna

bathroom_wood3

 

Zapraszam na kolejny pomysł na wnętrze niedużej łazienki. Pomieszczenie, które dzisiaj widzicie, ma powierzchnię ~4,50 m2 i formę zbliżoną do kwadratu.

Poniżej możecie zobaczyć plan z układem funkcjonalnym tej łazienki:

rzut

Jak widzicie zmieściło się tutaj właściwie tylko podstawowe wyposażenie czyli umywalka, wc, natrysk i szafki, ale w zasadzie to jest przecież wystarczające.

Wejście do łazienki jest prosto z sypialni, a samo pomieszczenie jest jednym z trzech tworzących jedną całość (sypialnia + łazienka + garderoba). Właściciele chcieli żeby była ciepła, przytulna, ale i elegancka.

Wszystkie materiały wykończeniowe wybrałam w ciepłych odcieniach beżu i brązu. Jest trochę mozaiki, kamienia i dość sporo drewna. Umywalka stawiana na blat i obudowa spłuczki podtynkowej tworzą formę jednego “mebla”. Nad umywalką znalazło się duże lustro, a zamiast typowych kinkietów – oświetlenie ukryte w ramie z drewna. Nie mogło oczywiście zabraknąć dodatkowych szafek – zdecydowałam, że będą wiszące (to zdecydowanie ułatwia mycie podłogi!) z wnęką pośrodku na kosmetyki i inne akcesoria, które zawsze powinny być pod ręką. Zza szafki wyłania się światło, które świetnie podkreśla urodę szklanej mozaiki.

W narożniku, który jest niewidoczny na wizualizacji (z lewej strony) znajduje się natrysk – tutaj oczywiście nie ma już drewna. Natrysk jest wyłącznie w dużych płytkach – i tutaj znowu: ze względu na łatwe czyszczenie.

W łazience jest ogrzewanie podłogowe, ale i tak dodałam grzejnik ścienny – będzie służył jako suszarka na ręczniki.

bathroom_wood2

 

projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Więcej projektów wnętrz znajdziesz w zakładce Kategorie-Wnętrza-Projekty czyli tutaj :)

 

 

 

Notka antykradzieżowa:

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

 

03 comments on “Nr 101. Mała łazienka z elementami drewna

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress