Muzeum Ca’ Rezzonico. Wenecja

wenecja_muzeum9

 

To interesujące muzeum znajduje się we wspaniałym pałacu przy Canal Grande, w weneckiej części zwanej Dorsoduro. Możemy tutaj podziwiać pięknie odtworzone XVIII-wieczne wnętrza. Odrestaurowane z niezwykłą dokładnością, przy użyciu najlepszych materiałów. Muzeum przedstawia nie tylko ciekawe wnętrza ale również styl życia ówczesnej arystokracji weneckiej.

Muzeum Ca’ Rezzonico, Dorsoduro 3136, Fondamenta Rezzonico

www.museiciviciveneziani.it 

wenecja_muzeum11

wenecja_muzeum10wenecja_muzeum6wenecja_muzeum3wenecja_muzeum1 wenecja_muzeum2 wenecja_muzeum4 wenecja_muzeum5  wenecja_muzeum7 wenecja_muzeum8   wenecja_muzeum12

Zdjęcia: Iwona Klęczaj

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *