Muzyczna sypialnia. Londyn.

ampersand_music1

Dziś chciałam Wam pokazać jedną z ładniejszych sypialni, jaką widziałam. Nie jest to wnętrze mojego projektu a pokój hotelowy w The Ampersand Hotel w Londynie.

Pokoje w tym butikowym hotelu urządzono w różnych tematykach: muzycznej, astronomicznej, geometrycznej, ornitologicznej i botanicznej. Ja wybrałam pokój muzyczy, którego zdjęcia możecie zobaczyć poniżej.

Pokój kategorii superior room jest wyposażony w łóżko o imponujących rozmiarach i kilka podręcznych mebli. Stylistyka tego wnętrza naprawdę mnie urzekła. Piękna subtelna kolorystyka, dokładnie taka, jaką najbardziej lubię – a więc beże, kremy i kolory ziemi. Delikatne oświetlenie, oryginalne dekoracje i materiały wysokiej jakości.

Tapicerowany zagłówek łóżka został wykonany z miękkiego aksamitu. Ścianę za łóżkiem wykończono tapetą z motywem nut – świetny pomysł na oryginalną sypialnię! Biała pościel w delikatne paseczki i zestaw super miękkich poduszek. W oknie ciężkie welurowe zasłony, a na ścianach tkaninowa tapeta i sztukaterie.

Luksusowo i elegancko. Dla mnie to idealna sypialnia!

ampersand_music6ampersand_music2 ampersand_music3 ampersand_music4 ampersand_music9ampersand_music5  ampersand_music7 ampersand_music8 ampersand_music10

 

photos: Iwona Klęczaj

 

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

 

 

05 comments on “Muzyczna sypialnia. Londyn.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress