Nr 238. Szaro-kremowa kuchnia glamour.

kuchnia_szara_glamour1

Jeden z moich ostatnich projektów – kuchnia glamour. W projekcie połączyłam krem (podłoga i ściany) z szarością, dodałam odrobinę czerni i bardzo dużo błyszczących elementów.

 

 

kuchnia_szara_glamour2

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

Komentarze

komentarze

2 przemyślenia nt. „Nr 238. Szaro-kremowa kuchnia glamour.

  1. Można zakochać się w tej kuchni : ) Sama wolę bardziej przytulne wnętrza, w związku z czym ostentacyjny styl glamour nie należy do moich ulubionych. Jednak ten projekt łączy w sobie nowoczesność i ciepło domowej kuchni. Być może to zasługa beżowo-szarej kolorystyki , gry świateł albo ciekawych detali, m.in. rolety rzymskiej. Nie przepadam też za zabudową na wysoki połysk, jednak fronty w tym odcieniu i z prostymi uchwytami bardzo przypadły mi do gustu. W krótkich żołnierskich słowach – świetny projekt : )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *