Nr 123. Sauna sucha

sauna1

 

Czasem niektórzy z moich Klientów mogą pozwolić sobie na taki luksus jak sauna. Mamy do wyboru kilka: suchą (fińską), infrared czy łaźnię parową. Dzisiaj zapraszam na pomysł na małą domową saunę suchą.

Pomieszczenie jest małe, w dodatku na poddaszu. Jest ono połączone z łazienką wyposażoną w natrysk, umywalkę i wc.

Sauna sucha jest w całości wykończona drewnem. Ze względu na małe gabaryty pomieszczenia, siedziska ustawiłam w taki sposób żeby częściowo nakładały się na siebie. Tak żeby można było usiąść na poziomie dolnym (i wsunąć nogi pod górny poziom) i np. położyć się na poziomie górnym.

Oświetlenie (w rzeczywistości jest słabsze niż na wizualizacji :) jest w postaci światłowodów na suficie oraz ledów zza oparć.

Drewniane elementy zostały powtórzone w sąsiadującej z sauną łazience, której projekt możesz zobaczyć tutaj.

Czy wizyta w takiej saunie zregeneruje nasz organizm?

 

sauna2

 

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

 

 

07 comments on “Nr 123. Sauna sucha

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress