Nr 147. Turkusowo – biała łazienka

1

 

W zeszłym tygodniu spędziłam wyjątkowo miłe chwile nad Morzem Śródziemnym. Morski klimat bardzo mi się udzielił i dzisiaj postanowiłam pokazać Wam jeden projekt właśnie w takim morskim stylu.

Łazienka, którą dziś prezentuję jest dość duża, ma ponad 12m2 powierzchni. Na wprost wejścia umieściłam umywalkę ze stojącą szafką (znajduje się ona we wnęce). Z prawej strony na ścianie – dwie wiszące szafki. Następnie patrząc od wejścia, z lewej strony owalna wanna w zabudowie (dł. 180cm), która jedną stroną styka się ze ścianą. Obudowa wanny tuż przy ścianie została powiększona o szeroką półkę – dzięki temu powstało miejsce na kosmetyki oraz baterię łazienkową. Za wanną jest jeszcze dodatkowa szafka ścienna (przy oknie). W głębi pomieszczenia znajduje się natrysk (80x120cm) oraz wc i bidet.

Kolorystyka wnętrza miała nawiązywać do klimatów morskich dlatego wybrałam kolor biały i głęboki turkus. Wykorzystałam płytki ceramiczne i szklaną mozaikę, białą ceramikę łazienkową, białe meble i delikatne oświetlenie (halogeny i ledy).

Więcej na temat tego projektu niebawem na blogu, zapraszam!

3 2

 

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

20 comments on “Nr 147. Turkusowo – biała łazienka

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress