Nr 194. Aranżacja holu z orzechem amerykańskim

hol7_1

 

hol7_2 hol7_3

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

4 przemyślenia nt. „Nr 194. Aranżacja holu z orzechem amerykańskim

  1. Genialne połączenie surowej bieli z ciepłym drewnem : ) Aranżacja jest lekka, nieprzeładowana, a jednocześnie elegancka w swej prostocie. Świetny pomysł na fotogalerię odbijającą się w pięknym lustrze. Jestem też pod wrażeniem zastosowanych rozwiązań oświetleniowych. Subtelnie przesączające się światło oraz punkty w podłodze i suficie stwarzają intymny, kameralny nastrój. Wbrew pozorom, aranżacja holu ma niebanalny wpływ na to, jak odbieramy wystrój całego domu. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *