Nr 38. Contemporary chic – aranżacja wnętrza salonu

65_1

Witam w słoneczną niedzielę i zapraszam na kolejną porcję aranżacji wnętrz. Dzisiaj projekt salonu.

Pomieszczenie, które Wam dzisiaj przedstawiam znajduje się w mieszkaniu na jednym z nowych warszawskich osiedli. Blisko stąd do centrum i do pięknego rozległego parku. Świetne miejsce w stolicy. Mieszkanie miało być eleganckie ale i bardzo miejskie.

Mieszkanie jest dwupoziomowe, całość ma powierzchnię ~150 m2. Jak widzicie poniżej, również salon jest dwupoziomowy. Na dolnej kondygnacji znajduje się miejsce do wypoczynku i oglądania telewizji. Tuż obok jest fortepian, a w głębi widać hol z dużą szafą. Po lewej stronie jest wejście do kuchni i jadalni. Na górę natomiast, wchodzimy po szklanych stopniach wspartych na stalowej konstrukcji. Na antresoli jest kominek oraz duża biblioteka. Stąd również przejdziemy do sypialni i łazienki.

Niewidoczna ściana (na wprost schodów) to ogromne okno o wysokości ~7m i szerokości ~6m. Dzięki niemu mieszkanie jest doskonale doświetlone, ale i ma piękny widok na park.

Styl  tego wnętrza określiłabym mianem “miejskiej elegancji”. Piękna drewniana podłoga, jasne meble, jasne ściany. Prosto i elegancko. W roli dekoracji jest tu piękny żyrandol, a nad schodami reprodukcje malarstwa Hoppera.

65

Szczegółowe informacje o tym projekcie, niebawem na blogu.

 

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Więcej moich projektów wnętrz tutaj.

 

 

06 comments on “Nr 38. Contemporary chic – aranżacja wnętrza salonu

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress