Nr 95. Aranżacje wnętrz. Kuchnia wenge.

 

kuchnia_wenge1

Jest taki jeden projekt, który ku mojemu zaskoczeniu bardzo Wam się spodobał… To “Kuchnia: wenge i szkło mleczne”. Przyznaję, że projekt się udał ale sądziłam, że wenge już się wszystkim “opatrzyło” i że akurat ten projekt nie trafi na listę popularnych postów. A tu proszę lajki, pozytywne komentarze, udostępnienia…. :) bardzo się cieszę ponieważ ja również lubię kolor wenge.

Odszukałam właśnie inny projekt kuchni, projekt sprzed kilku lat – również z kolorem wenge. Jest to prosta i bardzo praktyczna aranżacja.

Meble ustawiłam w literę C. Na wejściu do kuchni stanął barek, tuż obok wysoka zabudowa z wbudowanym sprzętem AGD i dalej dłuuugi blat… dużo szafek, szuflad i wygodnego miejsca do pracy. Cały plan kuchni pokażę Wam, (o ile w ogóle projekt się Wam podoba :) przy okazji zdjęć z realizacji.

kuchnia_wenge

 

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia z realizacji tego projektu znajdziesz tutaj.

natomiast inne projekty wnętrz kuchni znajdziesz tutaj.

 

 

 

Notka antykradzieżowa:

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

 

 

 

18 comments on “Nr 95. Aranżacje wnętrz. Kuchnia wenge.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress