Nr 90. BAROQUE – jadalnia, projekt wnętrza

jadalnia_jojo_blog

Zapraszam Was do obejrzenia kolejnego projektu wnętrza – dzisiaj jadalnia.

Jadalnia znajduje się w domku jednorodzinnym w Warszawie. Jest ona połączona zarówno z salonem, jak i z kuchnią. Kuchnię z tej aranżacji możesz zobaczyć tutaj.

Dość nieszczęśliwie na granicy salonu i jadalni znajduje się słup. Zdecydowałam, że słup zostanie…. powiększony. Tak, powiększyłam go o nadbudowę wnęk, a całość została wykończona drewnem. W głębi pod oknem zaprojektowałam niewielkie siedzisko z wygodnymi poduszkami. Tuż obok znajduje się pojemna witryna. A na środku oczywiście rozsuwany stół.

Na ścianie i suficie (w otworze w suficie podwieszanym) wzorzysta tapeta. Piękna drewniana podłoga. Meble z geometrycznym zdobieniem. Fantastyczna lampa i oświetlenie ledowe podkreślające sufit. Stylistyka to zdecydowanie nowoczesny barok.

 

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Więcej moich projektów wnętrz znajdziesz tutaj.

 

 

 

Notka antykradzieżowa:

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

 

 

 

 

 

 

17 comments on “Nr 90. BAROQUE – jadalnia, projekt wnętrza

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress