Nr 90. BAROQUE – jadalnia, projekt wnętrza

jadalnia_jojo_blog

Zapraszam Was do obejrzenia kolejnego projektu wnętrza – dzisiaj jadalnia.

Jadalnia znajduje się w domku jednorodzinnym w Warszawie. Jest ona połączona zarówno z salonem, jak i z kuchnią. Kuchnię z tej aranżacji możesz zobaczyć tutaj.

Dość nieszczęśliwie na granicy salonu i jadalni znajduje się słup. Zdecydowałam, że słup zostanie…. powiększony. Tak, powiększyłam go o nadbudowę wnęk, a całość została wykończona drewnem. W głębi pod oknem zaprojektowałam niewielkie siedzisko z wygodnymi poduszkami. Tuż obok znajduje się pojemna witryna. A na środku oczywiście rozsuwany stół.

Na ścianie i suficie (w otworze w suficie podwieszanym) wzorzysta tapeta. Piękna drewniana podłoga. Meble z geometrycznym zdobieniem. Fantastyczna lampa i oświetlenie ledowe podkreślające sufit. Stylistyka to zdecydowanie nowoczesny barok.

 

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Więcej moich projektów wnętrz znajdziesz tutaj.

 

 

 

Notka antykradzieżowa:

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

 

 

 

 

 

 

17 przemyśleń nt. „Nr 90. BAROQUE – jadalnia, projekt wnętrza

  1. Idealnie wkomponowana piękna wysoka komoda z półkami. Niesamowity kształt oraz jej fakturą nadaje Niesamowity wyraz temu wnętrzu.

  2. Piekna ta kolumna w jaki sposob zostanie wykonana?? chodzi o te żłobienia czy to sa moze orginalne panele???

  3. Bardzo fajny pomysł z tym słupem, świetnie wygląda :) mnie czeka wyzwanie jak zagospodarować , uwaga: komin, który wyrósł Pani architekt na środku pokoju, który ma być dziecinnym :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *