Nr 146. Biała kuchnia i orzech amerykański

kuchnia_walnut1

 

Oto kolejny pomysł na nowoczesną kuchnię, jasną przejrzystą i praktyczną.

Kuchnia ma powierzchnię ~13,50 m2 i jest otwarta na salon i jadalnię. Szafki kuchenne ustawiłam w literę C. Z lewej strony (patrząc od wejścia) znajduje się wysoka zabudowa ze sprzętem AGD (lodówka side by side, mikrofala, piekarnik i ekspres do kawy). Przy ścianie na wprost wejścia umieściłam niskie szafki stojące z blatem roboczym i miejscem do gotowania. Z prawej strony natomiast, na ścianie z oknami, znajdują się kolejne szafki ze zlewem i niewielki barek.

Stylistyka wnętrza jest bardzo prosta i przejrzysta. Jasna kolorystyka. Jako kolory dominujące wybrałam „off white”, które występują tutaj w różnych odcieniach: od czystej bieli (szafki kuchenne  połyskiem), przez delikatne matowe ściany, rolety z lekkim połyskiem oraz płytki gresowe (podłoga i ściany nad blatem roboczym) w subtelnym kolorze ecru. Jako dodatek pojawił się tutaj orzech amerykański w postaci forniru (barek, szafka wisząca i rama wokół zabudowy wysokiej).

kuchnia_walnut2kuchnia_walnut3

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

31 comments on “Nr 146. Biała kuchnia i orzech amerykański

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress