Nr 110. Biała kuchnia z drewnem

kuchnia_jojo_design

Na blogu JOJO jest już całkiem sporo projektów kuchni, ale jak słusznie zauważyliście, mało jest takich w jasnej i świeżej kolorystyce. Dzisiaj nadrabiam braki i zapraszam do objerzenia projektu białej kuchni z drewnem.

Zwykle jeśli gdzieś w projekcie pojawia się drewno to jest ono dominującym elementem, tutaj jest zupełnie odwrotnie. Kuchnia jest biała i świetlista a drewno to tylko dodatek spełniający rolę… dekoracji.

Kuchnia jest połączona z salonem. Pomieszczenie, jak zresztą i całe mieszkanie jest małe, ale dzięki temu, że jest wysokie (ponad 3 m wysokości!) robi wrażenie przestronnego. Kuchnia choć mała musiała pomieścić w sobie cały sprzęt AGD łącznie z pralką (niestety łazienka też jest mała) i gazowym kotłem c.o.

Stylistyka wnętrza zupełnie nowoczesna, nawiązująca do skandynawskich jednak nie jest pozbawiona dekoracji. Proste białe meble udekorowałam subtelną sztukaterią (szafki wiszące), która również pojawiła się na suficie podwieszanym nad wyspą. Oprócz ukrytego oświetlenia podszafkowego są tutaj lampy wiszące Caboche od Foscarini. Ale najładniejszą dekoracją jest jednak drewno – jasne, bielone.

 

kuchnia_jojo_design2

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Więcej projektów kuchni znajdziesz tutaj.

 

 

Notka antykradzieżowa:

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

 

 

 

 

 

24 przemyślenia nt. „Nr 110. Biała kuchnia z drewnem

 1. Wysoka zabudowa, biel i lampy Caboche… cóż chcieć więcej? Taką podobną kuchnię wyobrażam sobie w moim przyszłym domu :)

 2. witam serdecznie jaka długość oraz wysokość jest tej kuchni oraz jaka cena jestem bardzo zainteresowana gdyż właśnie taką kuchnie planuje jest to strzał w 10

  1. Jowito! nie zajmuję się sprzedażą mebli a wyłącznie projektowaniem wnętrz :) o cenę kuchni należy zapytać wykonawcę (a ich jest pełno na rynku), jednak żeby móc cokolwiek wycenić potrzebny jest projekt. Każdy z moich projektów prezentowanych na blogu można zrealizować w różnych jakościach i cenach. Kuchnię, o którą pytasz można wykonać z płyt laminowanych (tanich) jak również z lakierowanego mdf-u, który jest znacznie lepszej jakości ale będzie również droższy. pozdrawiam!

   1. bardzo dziękuje po prostu zapytałam bo widziałam cenę na tym blogu innych kuchni.ok dziękuje serdecznie jesteś wspaniała pomysły rewelacyjne.mam duży pokój razem z kuchnia właśnie na tej samej stronie i właśnie taką kuchnie sobie wymarzyłam tylko nigdzie jej nie znalazłam a tu proszę strzał w 10 muszę tylko jeszcze zaplanować pokój do tej kuchni może coś podpowiesz. dziękuje :)

    1. Część druga tego projektu czyli salon (jest on połączony z kuchnią) jeszcze pojawi się na blogu :)
     dziękuję za komentarz i pozdrawiam!

     p.s. koszt tej białej kuchni z mdf-u lakierowango to ~18 tys. zł (to poziom cen warszawskich…) ale ceny u poszczególnych wykonawców bardzo się różnią

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *