Nr 110. Biała kuchnia z drewnem

kuchnia_jojo_design

Na blogu JOJO jest już całkiem sporo projektów kuchni, ale jak słusznie zauważyliście, mało jest takich w jasnej i świeżej kolorystyce. Dzisiaj nadrabiam braki i zapraszam do objerzenia projektu białej kuchni z drewnem.

Zwykle jeśli gdzieś w projekcie pojawia się drewno to jest ono dominującym elementem, tutaj jest zupełnie odwrotnie. Kuchnia jest biała i świetlista a drewno to tylko dodatek spełniający rolę… dekoracji.

Kuchnia jest połączona z salonem. Pomieszczenie, jak zresztą i całe mieszkanie jest małe, ale dzięki temu, że jest wysokie (ponad 3 m wysokości!) robi wrażenie przestronnego. Kuchnia choć mała musiała pomieścić w sobie cały sprzęt AGD łącznie z pralką (niestety łazienka też jest mała) i gazowym kotłem c.o.

Stylistyka wnętrza zupełnie nowoczesna, nawiązująca do skandynawskich jednak nie jest pozbawiona dekoracji. Proste białe meble udekorowałam subtelną sztukaterią (szafki wiszące), która również pojawiła się na suficie podwieszanym nad wyspą. Oprócz ukrytego oświetlenia podszafkowego są tutaj lampy wiszące Caboche od Foscarini. Ale najładniejszą dekoracją jest jednak drewno – jasne, bielone.

 

kuchnia_jojo_design2

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Więcej projektów kuchni znajdziesz tutaj.

 

 

Notka antykradzieżowa:

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

 

 

 

 

 

24 comments on “Nr 110. Biała kuchnia z drewnem

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress