Nr 207. Biała łazienka ze szkłem mlecznym

lazienka1_1

Zapraszam do obejrzenia projektu wnętrza łazienki – delikatnej i lekkiej aranżacji. Proste formy, subtelna kolorystyka i połyskliwe powierzchnie, taki zestaw z pewnością szybko nam się nie znudzi i zawsze będzie wyglądać schludnie.

Materiały:

1/ płytki białe i turkusowe: Novabell, seria Musa i Play

2/ mozaika z białego kamienia: Dunin, seria Zen

3/ płytki drewno-podobne Paradyż My Way, Rovere Naturale

4/ szkło mleczne – na zamówienie

5/ umywalka, wc i szafki – Koło, seria Preciosa 2

6/ brodzik Koło, Pacyfik 90x90cm

7/ kabina natryskowa Koło, Geo 6

8/ baterie łazienkowe Deante, seria Minimal

9/ grzejnik łazienkowy Purmo, Santorini

 

lazienka1_3lazienka1_2

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

7 przemyśleń nt. „Nr 207. Biała łazienka ze szkłem mlecznym

  1. Świetny projekt, który robi wrażenie dużej przestrzeni, nie przytłacza i zarazem w łazience można się poczuć jak w miejscu, które do zabiegów higienicznych służy. Nie ma tu elementów niepotrzebnych, które powodowałyby bałagan.

  2. Najbardziej podoba mi się ta mozaika, bardzo ożywia wnętrze. Wszystko fajnie ze sobą współgra, uwielbiam turkus w łazience, zawsze kojarzy mi się on z powiewem świeżej bryzy;) Zastanawiam się tylko jak z utrzymaniem czystości takich paneli szklanych na ścianach czy smugi są mocno widoczne? Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *