Nr 179. Biało – czarna jadalnia z niewielką ilością czerwieni.

jadalnia3

Graficzne wnętrza czyli te pozbawione koloru są zwykle bardzo eleganckie i praktyczne. Wbrew pozorom nie są łatwe do zaprojektowania ponieważ każdy element jest tutaj bardzo ważny i zwykle mocno eksponowany. Oto jedno z takich graficznych wnętrz: biało-czarna jadalnia.

Wnętrze jest połączone z salonem i holem (pokażę je innym razem) i znajduje się na parterze domu jednorodzinnego. Właścicielka uwielbia czerń i dlatego ten kolor stał się tutaj motywem przewodnim. Podłoga z polerowanego granitu Star Galaxy kontrastuje ze złamaną bielą ścian. W centrum stoi owalny stół ze szklanym blatem i marmurową podstawą. Czarne komody kształtem nawiązujące do stołu zostały wykonane na zamówienie według mojego projektu. Nad całym pomieszczeniem znajduje się sufit podwieszany z eliptycznymi otworami wypełnionymi czarną błyszczącą powłoką. Ale chyba najbardziej dekoracyjne i zarazem wyróżniające się świetnym designem jest oświetlenie: lampa wisząca do model Ricci od marki Fabbian, a te piękne lampy stołowe to Atollo 233 od Oluce.

 

Materiały:

  • podłoga: czarny granit Star Galaxy
  • tapeta: Marburg
  • stół szklany z marmurową podstawą: Tonin Casa (stara kolekcja)
  • krzesła z białej skóry: Tonin Casa (stara kolekcja)
  • komody na zamówienie według mojego projektu
  • lampy stołowe: Oluce, model Atollo 233, czarne
  • lampa wisząca: Fabbian, model Riccio, czarna, średnica 75cm
  • wypełnienie w suficie podwieszanym: napinana powłoka DPS kolor czarny

 

jadalnia1 jadalnia2

jadalnia4 jadalnia5 jadalnia6

projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

03 comments on “Nr 179. Biało – czarna jadalnia z niewielką ilością czerwieni.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress