Nr 154. Biało-czarna kuchnia z drewnem w odcieniu bursztynu

kuchnia1

Jak wiecie w swojej pracy przygotowuję bardzo dużo projektów wnętrz w różnych stylistykach. Powiem szczerze, że nie wszystkie projekty jednakowo lubię, nie wszystkie mi się podobają… Zawsze staram się opracowywać projekt tak jakbym sama miała zamieszkać w tym wnętrzu, ale cóż czasem Klienci na to nie “pozwalają” i niestety niektóre projekty nie do końca są w moim stylu. Dzisiaj jednak chciałabym Wam zaprezentować jeden z moich ulubionych projektów, będzie to biało-czarna kuchnia z drewnem w odcieniu bursztynu.

Kuchnia jest otwarta na salon (projekt salon możecie zobaczyć tutaj), ma powierzchnię ~10 m2. Meble zostały ustawione w literę C. Pod oknem znalazł się zlewozmywak oraz zmywarka w zabudowie. Po prawej stronie wysoka zabudowa z lodówką side by side, piekarnikiem i mikrofalą. Dalej szafki stojące z blatem roboczym i płyta indukcyjna (płyta niewidoczna na wizualizacji). Po lewej stronie umieściłam kolejny rząd szafek stojących z blatem roboczym, które zostały zakończone barkiem.

Białe szafki zestawiłam z czarnym granitowym blatem. Do tego dobrałam fornir teakowy w pięknym odcieniu bursztynu, który zastosowałam na wykończeniu barku i ramy okalającej wysoką zabudowę. Dodałam jeszcze kilka czarnych elementów : lampę wiszącą nad barkiem, lodówkę oraz hokery z czarną eko-skórą.

Lewa ściana nad blatem roboczym została wykończona kremową tapetą z bogatym wzorem. Wzór na tapecie jest wytłaczany maleńkimi kryształkami. Szklane ozdoby pojawiły się również przy lampie wiszącej. Ściany malowane na subtelny kolor ecru zestawiłam z podłogą z gładkiego kremowego gresu. Również oprawa okna w postaci rolety rzymskiej jest z gładkiej kremowej tkaniny.

Bardzo lubię ten projekt. Uważam, że takie proste rozwiązania zarówno funkcjonalne jak i stylistyczne są najlepsze.

kuchnia2

projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

28 comments on “Nr 154. Biało-czarna kuchnia z drewnem w odcieniu bursztynu

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress