Nr 209. Biało – fioletowy pokój dla wrażliwej nastolatki

pokoj_dziewczyny1

Ostatnio miałam przyjemność zaprojektować pokój dla pewnej nastolatki – Zosi. Jest ona osobą niezwykle wrażliwą dlatego aranżacja wnętrza została zaprojektowana w tak łagodnym i romantycznym klimacie. Dziewczynka lubi kwiaty i zwierzęta, a na kolorystykę swojego pokoju wybrała fiolet i biel.

Pokój jest duży, ma ponad 20 m2 powierzchni więc spokojnie mogłam wstawić wygodne szerokie łóżko (szer. 120cm), pakowną szafę, duże biurko i foteliki.

Od początku było wiadomo, że stylistyka tego wnętrza będzie ciepła i romantyczna. Pokój jest podzielony na trzy strefy. Pierwszą część,  w której znajduje się metalowe łóżko i biała toaletka zaakcentowałam kwiatami, które pojawiły się na ścianach i są tutaj pięknym romantycznym akcentem, to chyba moje ulubione miejsce w tym pokoju :) Druga strefa jest przeznaczona do nauki. Znajduje się tutaj białe biurko z nadstawką, a na fioletowych ścianach są delikatne sztukaterie. Nad biurkiem jest niewielki akcent nawiązujący do ulubionych zwierząt Zosi – królików. Ostatnia strefa, w  której znajdują się fotele i biblioteka jest przeznaczona do wypoczynku i spotkań z przyjaciółmi.

Fioletowa kolorystyka i cała gama wzorów i dodatków: od pasków, przez kwiaty, zwierzęta, kryształki, sztukaterie… świetnie pokazuje charakter naszej bohaterki i (mam nadzieję:) tworzy dla niej wyjątkowy “własny świat”.

Zresztą efekt mojej pracy oceńcie sami, pozdrawiam!

pokoj_dziewczyny3pokoj_dziewczyny2

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

15 comments on “Nr 209. Biało – fioletowy pokój dla wrażliwej nastolatki

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress