Nr 107. Biało – kremowa sypialnia z widokiem na jezioro

iwona_kleczaj_sypialnia3

 

Chociaż projekty sypialni nie cieszą się aż takim powodzeniem jak projekty kuchni, to dzisiaj mam dla Was kolejną propozycję na aranżację tego pomieszczenia.

Sypialnia, którą dzisiaj widzicie, jest duża, ma ponad 30m2 powierzchni. Część przestrzeni została przeznaczona na garderobę (z lewej strony łóżka), a tuż za ścianą znajduje się łazienka (za ścianą u wezgłowia łóżka). Do łazienki wchodzimy od strony dwóch wysokich okien (z prawej strony łóżka).

Na środku sypialni znalazło się, oczywiście, duże wygodne łóżko z wiszącymi szafkami nocnymi. Na wprost niego jest długie i niskie okno, przez które (leżąc na łóżku) patrzymy wprost na jezioro (jesteśmy na Mazurach :).

Estetyka sypialni jest zupełnie nowoczesna w delikatnej biało-kremowej kolorystyce. Piękna drewniana podłoga i dekoracyjne oświetlenie to chyba największe ozdoby tego wnętrza. Zresztą żadne dekoracje nie przebiją tutaj widoku z okna!

Bez kontrastów, ekstrawagancji czy przepychu, tylko jasno, świeżo, przytulnie i kobieco.

 

iwona_kleczaj_sypialnia2iwona_kleczaj_sypialnia1

 

Rzut z układem funkcjonalnym oraz opis materiałów z projektu niebawem pojawi się w drugiej części “Details…”.

 

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Więcej pomysłów na sypialnię znajdziesz tutaj.

 

 

Notka antykradzieżowa:

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

 

 

 

32 comments on “Nr 107. Biało – kremowa sypialnia z widokiem na jezioro

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress