Nr 201. Biało – lawendowy pokój dla dziewczynek.

pokoj_dziecka_jojodesign1

Oto kolejny projekt, który przygotowałam dla tych najmniejszych moich klientów ;) Jak to zwykle bywa przy projektach dla dzieci, współpraca przebiegała szybko i bardzo przyjemnie, a oto jej efekt :)

Pokój ma powierzchnię około 15m2 i jest przeznaczony dla dwóch siostrzyczek. Chciałam żeby wnętrze było przytulne, jasne i troszkę romantyczne… Meble częściowo pochodzą z firmy Tommebel, łóżka to model Maja (Seart), a częściowo są na zamówienie. Na ścianach połączyłam tapety z motywem lasu z fioletową kratką i fioletowymi kropkami. Obok tapet są fragmenty ścian malowane na fioletowo. Pojawiła się również biała sztukateria: pod sufitem jako gzyms z oświetleniem i na ścianie jako wykończenie fioletowej kratki.

Mam nadzieję, że dziewczynki będą zadowolone z nowego pokoju :)

pokoj_dziecka_jojodesign2 pokoj_dziecka_jojodesign3

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

11 comments on “Nr 201. Biało – lawendowy pokój dla dziewczynek.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress