Nr 135. Biel we wnętrzach – aranżacja wnętrza holu

hol5_1

Mam dla Was kolejną propozycję na wnętrze holu. Tym razem w jasnej, pastelowej kolorystyce z metalicznymi dodatkami.

Hol jest niewielki, wręcz maleńki. A ponieważ, wiadomo – musiała się tutaj znaleźć pojemna szafa, miejsce do siedzenia, wieszaki….. to najlepszym rozwiązaniem wydawała się jasna kolorystyka, taka która optycznie powiększy wnętrze.

Szafa mimo dużych gabarytów, nie wydaje się duża ponieważ jest jasna a lustrzane dodatki dodają jej lekkości. We wnęce (na wprost wejścia do domu) wstawiłam komodę z lustrem. Obok stanęła jeszcze elegancka pufa, no i cóż – koniec, nic więcej się tutaj nie zmieści :)

Lustra oprawione w ramy, które są wykonane z małych kwadratowych szlifowanych lusterek, pojawiły się również na ścianie obok pufy. Elegancji nadają tutaj metaliczne dodatki. A żeby nieco “ocieplić” zimną biel, na ścianach pojawiły się beżowe tapety.

Lubię taką jasną i lekką kolorystykę. Doskonale nadaje się do małych pomieszczeń i mimo upływu czasu, wnętrze wciąż wygląda świeżo.

 

hol5_3hol5_2

piecbud1

projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

18 przemyśleń nt. „Nr 135. Biel we wnętrzach – aranżacja wnętrza holu

 1. Prosto, przejrzyście – w moim stylu. Może tylko tą tapetę dookoła drzwi zamieniłabym na jakiś żywszy kolor, chociaż w sumie… sama nie wiem. Jest przyjemnie.

 2. Ślicznie! jak ja lubię taki styl. dzięki za inspiracje bo właśnie rozmyślam nad małymi zmianami w domu :)

 3. Projekt cudny. A korytarz w cale nie taki maleńki, jak zmieściło się w nim tyle rzeczy. Swoją drogą czy korytarze o niewielkich wymiarach (150×200) i z 3 drzwiami też można jakoś zaaranżować? Bo w głowie pustka, a nie bardzo chcę aby wejście do domu wyglądało jak komórka :-)

  1. No tak 150×200 cm to faktycznie maleństwo :) no cóż – zdecydowanie jasne kolory i dużo luster, które optycznie powiększą wnętrze. Raczej bez większych dekoracyjnych lamp, lepiej – ukryte oświetlenie ledowe. Pozdrawiam!

 4. Nawet spory ten hol, bo jednak zmieściło się w nim wiele rzeczy. Piękny wystrój, a szczególnie efektownie wyglądają te szlifowane lustereczka. Taki wysmakowany i elegacki styl.Też jestem na etapie urządzania korytarza, ale mój, to jest dopiero długi i wąski, a do tego jeszcze z 6-cioma drzwiami. I tu jest dylemat, jak takie ciemne i długie “coś” /120×430/urządzić ? Tam nawet miejsca nie ma na cokolwiek, a nie mówiąc już o szafie. Chciałabym żeby był jasny i choć trochę funkcjonalny, ale takie w miarę normalne zaplanowanie tego długaśnego i wąskiego korytarzyska graniczy z cudem. :-)

  1. Faktycznie z szafą będzie problem. Wąskie korytarze można optycznie poszerzyć za pomocą np. pasów (układamy je równolegle do krótszej ściany korytarza) na posadzce (np. płytki w dwóch kolorach) oraz luster. Odbijające się pasy w lustrach zdecydowanie poszerzą korytarz, pozdrawiam!

 5. Serdecznie dziękuję za cenną poradę. Wezmę te wskazówki pod uwagę i właśnie w ten sposób postaram się urządzić korytarz. Mam nadzieję, że będzie wyglądał chociaż po części tak ładnie, jak w prezentowanych przez Panią projektach. Pozdrawiam cieplutko :-)

 6. Pani Iwono! Proszę przyjąć wyrazy uznania! Przepiękne pomieszczenie, pełne gracji i smaku. :)

 7. Projekt przepiękny-moje klimaty :-)
  Mam pytanie odnośnie małych lustereczek stanowiących ramy dla dużych luster: czy są dostępne w regularnej sprzedaży czy wykonane na zamówienie?

 8. Przepiękny hall- aż chce się wejść dalej :-)
  Gratuluję projektu Pani Iwono. Gdzie można zakupić takie piękne lustra? Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *