Nr 211. Biel z orzechem. Nowoczesny salon z jadalnią.

salon_JOJOblog24_1

Takich aranżacji mam wiele na swoim koncie. A jednak każda z nich jest inna. Niby ta sama kolorystyka, te same formy mebli, ba nawet oświetlenie podobne, to jednak coś wyróżnia każdy projekt od drugiego… Jasne barwy, biel, krem, szarość, drewno w kolorze złocistego orzecha, prosto i nowocześnie – oto kolejny (ale jednak inny:) projekt na nowoczesny salon z jadalnią.

Inspiracją do tego projektu, była ta oto aranżacja: tutaj. Dzisiejszy projekt jest jednak inny od “inspiracji”: ma zupełnie inny układ funkcjonalny, inną wysokość, inny układ okien. Kolorystyka została powtórzona z pierwowzoru, ale meble są już zupełnie inne.

Ściany w kolorze off-white zestawiłam z białymi sufitami i meblami w bieli i orzechu marino. Odrobina szarości (sofa i fotel) delikatnie przełamuje ten zdecydowany układ: biel-orzech i myślę, że dzięki temu wnętrze wydaje się być bardziej przytulne. Pasiasta kremowo-drewniana podłoga to główna dekoracja wnętrza, podobne elementy pasów możemy również znaleźć na meblach.

salon_JOJOblog24_4salon_JOJOblog24_2   salon_JOJOblog24_3

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

04 comments on “Nr 211. Biel z orzechem. Nowoczesny salon z jadalnią.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress