Nr 163. Domowe fitness

fitness1

Fitness w domu? chyba mało kto może sobie na to pozwolić. Zwykle nasz fitness ogranicza się do małego stepera lub orbitreka wciśniętego gdzieś pomiędzy łóżko a szafę…  Nie mniej jednak wśród moich klientów zdarzają się tacy, którzy mają na tyle duże domy, że jedno pomieszczenie spokojnie może zostać zaaranżowane na salkę fitness.

Oto przykład aranżacji takiej niewielkiej salki ćwiczeń. Pomieszczenie ma powierzchnię około 18 m2, znajduje się na parterze domu jednorodzinnego. Z salki jest bezpośrednie wejście do łazienki z sauną suchą oraz wyjście na taras i ogród.

We wnętrzu o tak specyficznej funkcji właściwie nie mam zbyt wiele pola do popisu…. Oprócz podłogi, która została wykończona deską z bielonego dębu. Ściany z oknami są wykonane z czerwonej cegły. Pozostałe – zupełnie białe z podświetlaną fototapetą lawendy.

 

fitness2

 

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

2 przemyślenia nt. „Nr 163. Domowe fitness

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *