Nr 218. Jadalnia beżowo – brązowa z motywem pasów

jadalani_bezowa_brazowa_paski_krysztaly_drewno1

W projekcie jadalni, który dziś możecie zobaczyć, zastosowałam kilka starych sprawdzonych sposobów na eleganckie wnętrze. Stosując te proste zasady, zawsze absolutnie zawsze stworzymy ciekawą i ponadczasową aranżację.

Po pierwsze – kolorystyka. Najbardziej elegancko prezentują się naturalne kolory ziemi, biele, kremy, szarości i czerń. Czyli po prostu wnętrza,  w których nie ma jaskrawych kolorów. Tutaj wybrałam klasyczny zestaw krem, beż i brąz.

Po drugie – proste i praktyczne formy mebli. Klasyczny stół rozsuwany na jednej nodze i tapicerowane krzesła to podstawowe wyposażenie tej jadalni. Po lewej stronie (patrząc na poniższą wizualizacje) znajdują się szklane drzwi do kuchni, po których obu stronach znajdują się małe konsole. Te proste dekoracyjne meble nawiązują swoją formą do stołu, a kolorem do witryny stojącej po przeciwnej stronie. Mebel po prawej stronie stołu oddziela jadalnię od salonu i jest witryną-ścianą.

Po trzecie – wyłącznie materiały dobrej jakości! Nic nie wygląda tak źle jak “szalony” pomysł architekta wykonany z tandetnych materiałów… Dlatego kosztem ograniczenia tych “szalonych” dekoracji i pomysłów lepiej zastosować materiały wysokiej jakości.

Po czwarte – dekoracje tak, przepych nie! Eleganckie wnętrze to takie, które nie krzyczy, nie narzuca się swoją “szaloną” dekoracyjnością. Eleganckie wnętrze to takie, które zostało zaprojektowane z pewną powściągliwością i dzięki temu będzie służyć i podobać się przez wiele wiele lat.

jadalani_bezowa_brazowa_paski_krysztaly_drewno3jadalani_bezowa_brazowa_paski_krysztaly_drewno2

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

Jedno przemyślenie nt. „Nr 218. Jadalnia beżowo – brązowa z motywem pasów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *