Nr 88. Jak urządzić salon z kominkiem? Pomysł na elegancki salon beżowo – brązowy.

 25

Witajcie! dzisiaj mam dla Was pomysł na klasyczny salon w ciepłych odcieniach beżu. Prosty, elegancki, uniwersalny.

Na środku pomieszczenia stoi duża narożna sofa. Dwie ściany zostały w całości zagospodarowane: jedna jest ścianą telewizyjną, a druga – kominkową. Takie ustawienie poszczególnych mebli, sprzętu.. jest według mnie idealne. To co najważniejsze czyli telewizor i kominek stoją naprzeciwko kanapy, a mimo to nie kolidują ze sobą.

Ściana telewizyjna to przestrzenna kompozycja wykonana z zabudowy gips-kartonowej połączonej z kilkoma źródłami światła i różnymi materiałami wykończeniowymi… Na pierwszy rzut oka wydaje się prosta, ale dzieje się na niej sporo :)

Ściana kominkowa stanowi przeciwwagę dla lekkiej ściany TV. Na środku dość duży kominek z bardzo prostą obudową w jasnym kolorze. Po jego bokach natomiast, ściany zostały wykończone kamieniem. Tutaj również jest nadbudowa z gips-kartonu (w górnej części) w formie nawiązującej do ściany TV.

Chciałam żeby salon był prosty, lekki ale również bardzo elegancki. Żeby stylistyka była na tyle uniwersalna, że nie znudzi się po kilku latach.

Jeśli chcesz zobaczyć jadalnię z tej samej aranżacji kliknij tutaj.

 

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Więcej moich projektów wnętrz znajdziesz tutaj.

 

 

piecbud1

 

 

Notka antykradzieżowa:

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

 

 

 

 

 

40 comments on “Nr 88. Jak urządzić salon z kominkiem? Pomysł na elegancki salon beżowo – brązowy.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress