Nr 217. Jesion koniak, fiolet i krem – projekt wnętrza salonu

salon_drewno_jesion_bursztyn1

Przyjemny, ciepły salon z wygodną kanapą, kominkiem i telewizorem? bardzo proszę :) oto kolejny mój pomysł, tutaj z odrobiną fioletu.

Salon ma kształt dwóch połączonych prostokątów. Pierwsza część stanowi strefa wypoczynku z dużym narożnikiem, kominkiem i telewizorem. Po lewej stronie znajduje się druga część salonu, która powstała z połącznia dwóch pomieszczeń i jest ona przeznaczona na relaks np. przy książce :) Tutaj, gdzie wspomniane już dwa pomieszczenia łączą się ze sobą, zostały fragmenty ścian. Nie widzicie ich na projekcie ponieważ z jednej strony ukryłam ścianę w zabudowie meblowej (drewniana zabudowa pomiędzy oknami), a z drugiej strony – przy ścianie stanął kominek.

A skąd w tytule postu “jesion koniak”? otóż drewno na podłodze to deska jesionowa barwiona na kolor koniaku.

 

salon_drewno_jesion_bursztyn2

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

03 comments on “Nr 217. Jesion koniak, fiolet i krem – projekt wnętrza salonu

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress