JOJO 4Y edycja III – wyniki

edycja3

Dziękuję za wszystkie komentarze, fajnie czytać tyle propozycji popartych ciekawymi argumentami jak i miłe słowa na  temat własnej pracy! Ciężko było się zdecydować ale ostatecznie do trzeciego projektu z cyklu JOJO4Y wybrałam propozycję Szymka na projekt kuchni, cytuję:

“Witam,
może jeszcze zdążę aby móc wziąć udział w konkursie:) Widzę, że sporo czytających pojawiło się tu dzięki FB. Ja też, ale dzięki FB mojej żony. To ona zerka wiecznie na Pani projekty i mówi co jej się podoba, i „może zrobimy taką kuchnie, co?”, „a ta łazienka? Jak Ci się podoba?”, „ta Pani naprawdę ma super pomysły! Wszystkie jej projekty mi się podobają! Tak bardzo bym chciała żeby zaprojektowała nam górę..”. A ja słucham i słucham, aż przez przypadek dowiedziałem się o konkursie i pisze, z nóż się uda! Spełniłbym chyba największe marzenie mojej żony.. Obecnie mieszkamy z teściami, mamy własną kuchnie, ale jest mała, bo z dużym skosem, nawet nie ma za bardzo gdzie usiąść. Szczególnie teraz, jak mamy dwójkę dzieci. Niestety musimy zejść na dół do teściów, by zjeść wspólny obiad lub wymieniamy się, najpierw dzieci, potem my bo stolik na dwie osoby, trzecia ewentualnie siedzi na rogu z podkurczonymi nogami.. We wrześniu zaczynamy remont starego mieszkania, niby duże bo ok 100 m2, ale ciężkie do zaaranżowania. Największym problemem żony jest kuchnia. Jej WYMARZONA kuchnia. Ciągle mówi, że tyle lat czeka na tą własną, wygodną w końcu i dużą kuchnię. Ale jest problem z zaaranżowaniem nowej kuchni. Sto dylematów. Kuchnia otwarta czy lepiej zamknięta, jak postawić ścianki? Gdzie i czy w ogóle jest możliwość postawienia wyspy, którą żona TAK bardzo by chciała? W jaki sposób ustawić meble, aby kuchnia była funkcjonalna? Tym bardziej, że jest kształt prostokąta i wyjście na balkon.. Prawda jest taka, że takim laikom jak my, trudno jest coś wymyślić.. Żona ma sto wariantów, chciałaby coś na kształt Pani projektów, ale jej nie wychodzi, bo nie mam tam takiego kształtu kuchni jak nasza.. Wiemy na pewno, że kuchnia ma być pod styl nowoczesny. Niedługo nasza kolejna rocznica ślubu, wiem że najwspanialszym prezentem byłby właśnie taki projekt :) ojjj, ucieszyłaby się! A ja byłby jeszcze bardziej zadowolony, aby pomóc jej spełnić największe marzenie, jakim jest piękna kuchnia!”

Tak, po raz trzeci będzie projekt kuchni, dlatego umówmy się – w czwartej edycji kuchni już nie wybiorę :)

Mam nadzieję, że pozostali chętni nie obrażą się na mnie i nadal będą odwiedzać blog. Projekt kuchni Szymka pojawi się pod koniec sierpnia lub na początku września i wtedy również będzie można przysyłać kolejne zgłoszenia do następnej edycji, już teraz serdecznie zapraszam!

A pana Szymona proszę o przesłanie na mój adres iwona(małpa)jojodesign.com.pl planu kuchni wraz z wymiarami oraz własne (i żony:) sugestie stylistyczne.

 

 

 

 

 

8 przemyśleń nt. „JOJO 4Y edycja III – wyniki

  1. Gratuluje zwycięzcy. Żona z pewnością będzie zadowolona gdyż p. Iwona wie jak w najmniejszym szczególe zadowolić gusta nie tylko jednej osoby ale i całej rodziny.

  2. Gratuluje takiego meza hi hi no i wygranej :)pani Iwona napewno swietnie trafi w gust zonki :)i jak mysle wszytkich stalych czytelnikow blogu :)

  3. Również gratuluje zwycięzcy :), pozostaje pozazdrościć takiego męża i mieć złudzenia, że własny Mąż także wpadnie na taki pomysł jak Pan Szymek celem choć maleńkiej pomocy Żonie przy urządzaniu i projektowaniu wnętrz :)

  4. Dziękuje bardzo! :) to będzie najcudowniejszy prezent na naszą rocznice ślubu :) jestem przekonany, że projekt trafi w gust mój i mojej żony! jeszcze raz dziękuję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *