Kącik komputerowy. Londyn.

ampersand1

Dziś mam dla Was coś (w moim przekonaniu:) bardzo ciekawego, i owszem jest to aranżacja wnętrza, ale trochę ciężko jest mi nazwać ten fragment wnętrza…

Zdjęcia zrobiłam w hotelu Ampersand w Londynie, w takim powiedzmy – kąciku komputerowym. Bardzo podobają mi się te skórzane pufy w kształcie elipsy i ta trochę dziwna dekoracyjna biała ścianka widziana w głębi.

Ścianka została wykonana z różnych drewnianych elementów, fragmentów mebli i w całości pomalowana na biało. Dobry pomysł!

ampersand2ampersand3

photos: Iwona Klęczaj

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

8 przemyśleń nt. „Kącik komputerowy. Londyn.

  1. Piękne wnętrze. To jest hotel, ale ja osobiście lubię w domach takie “niezobowiązujące pomieszczenia” – czyli niesłużące typowo spaniu, gotowaniu i stricte odpoczynkowi. Taki pokój pełni funkcję ustronnego miejsca, trochę intymnego, gdzie można pobyć samemu lub porozmawiać w cztery oczy. Zawsze marzyłam o domu z takim pokojem, a te zdjęcia to dobra inspiracja.

  2. Wow, pierwszy raz coś takiego widzę. Bardzo podoba mi się ta ściana, ale nie wiem czy chciałabym mieć taką w domu… już wyobrażam sobie ścieranie tam kurzu :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *