Kadry z wakacji. Gruzja: Cminda Sameba, Kazbegi.

374

Wrzesień to czas moich wakacji, czas na fantastyczne wyprawy i poznawanie nowych ludzi i miejsc. Dzisiaj zapowiedź tego co w najbliższym czasie pojawi się na blogu, ale i zapowiedź mojego nowego projektu, bynajmniej nie projektu architektonicznego ;) ale o tym dowiecie się nieco później.

Powyżej zdjęcie z chyba najbardziej znanego miejsca w Gruzji – cerkiew Cminda Sameba u podnóża góry Kazbegi. To jedno z tych miejsc, które po prostu trzeba zobaczyć. Ale w Gruzji aż się roi od takich pięknych miejsc – więcej pokażę Wam po powrocie z kolejnej wyprawy, już niedługo!

 

 

photos: Iwona Klęczaj

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

4 przemyślenia nt. „Kadry z wakacji. Gruzja: Cminda Sameba, Kazbegi.

  1. Przepiękne ujęcie tego tak urokliwego miejsca. Pobudza wyobraźnię, a w Gruzji jest takich miejsc wiele, to piękny kraj. Gratuluję jeszcze raz zdjęcia :)

  2. Przepięknie.Tylko pozazdrościć takich widoków. My z mężem planujemy pojechać do Gruzji w przyszłym roku. Mam nadzieję, że marzenia w końcu się ziszczą :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *