Kawiarnio – piekarnia we francuskim stylu. Croque Madame. Warszawa.

croque_madame1

Kolejne miejsce godne polecenia na mojej osobistej mapie kulinarno – wnętrzarskiej to Croque Madame na Nowym Świecie w Warszawie.

Patisserie, boulangerie, cafe, restauracja, kawiarnia, piekarnia… bardzo klimatyczne miejsce z pięknie urządzonym wnętrzem. Oferta pełna pysznych kanapek, ciast, tortów i innych smakowitości. Lada jest wręcz przepełniona pychotkami, tak kolorowymi i pachnącymi, że ciężko się im oprzeć :)

Wystrój wnętrza bardzo przypadł mi do gustu. Stara cegła pomalowana na biało, szary sufit wykończony materiałem do złudzenia przypominającym filc. Białe meble, ogromna lada z pysznościami, tablice oprawione w białe ramy, na których wypisano menu. Małe drewniane stoliczki i całe mnóstwo bibelotów. Stylowo i bezpretensjonalnie!

Do tego przemiła obsługa, tu naprawdę chce się wracać! Będąc w okolicy koniecznie tam zajrzyjcie :)

croque_madame3

croque_madame2

 

Crougue Madame ul. Nowy Świat 41, Warszawa

photos: Iwona Klęczaj

 

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *