Kopalnia Soli Wieliczka

wieliczka21

Kopalnia Soli w Wieliczce to jedno z ciekawszych miejsc w Polsce. Powstała ponad 700 lat temu jako najstarsze polskie przedsiębiorstwo. Wpisana na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Muzeum, pomnik historii Polski i wielu pokoleń górników, podziemne wciąż żyjące miasto i obowiązkowy punkt zwiedzania Polski :)

więcej informacji tutaj

wieliczka23wieliczk1

wieliczka26wieliczka27wieliczka17

wieliczka13wieliczka10wieliczka2wieliczka3wieliczka6wieliczka7wieliczka8wieliczka14wieliczka9wieliczka15wieliczka16wieliczka18 wieliczka19 wieliczka20  wieliczka22 wieliczka25wieliczka24

 

photos: Iwona Klęczaj

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

02 comments on “Kopalnia Soli Wieliczka

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress