Kopalnia Soli Wieliczka

wieliczka21

Kopalnia Soli w Wieliczce to jedno z ciekawszych miejsc w Polsce. Powstała ponad 700 lat temu jako najstarsze polskie przedsiębiorstwo. Wpisana na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Muzeum, pomnik historii Polski i wielu pokoleń górników, podziemne wciąż żyjące miasto i obowiązkowy punkt zwiedzania Polski :)

więcej informacji tutaj

wieliczka23wieliczk1

wieliczka26wieliczka27wieliczka17

wieliczka13wieliczka10wieliczka2wieliczka3wieliczka6wieliczka7wieliczka8wieliczka14wieliczka9wieliczka15wieliczka16wieliczka18 wieliczka19 wieliczka20  wieliczka22 wieliczka25wieliczka24

 

photos: Iwona Klęczaj

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

2 przemyślenia nt. „Kopalnia Soli Wieliczka

  1. Byłam tam! Ale w moich wspomnieniach to miejsce, mimo że naprawdę fascynujące, jest mniej magiczne niż na tych pięknych zdjęciach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *