Nr 98. Kuchnia brązowo – kremowa

 

kuchnia_czekoladowa3

 

Krem z czekoladą to nie tylko smaczne połączenie ale również świetna kolorystyka na aranżację wnętrz. Dzisiaj zapraszam na kolejny pomysł na projekt wnętrza kuchni.

Kuchnia, którą dzisiaj widzicie jest niezależnym pomieszczeniem, owszem znajduje się tuż obok salonu ale jest całkowicie oddzielona. Pomieszczenie ma kształt prostokąta z oknem na jednym końcu i drzwiami na drugim. Po prawe stronie znajdują się szafki stojące (7 sztuk), nad nimi wiszące. Tutaj również jest zlewozmywak, obok zmywarka (ze zintegrowanym panelem) i płyta grzewcza. Po przeciwnej stronie w wysokiej zabudowie: lodówka, piekarnik, mikrofala i kilka szafek. Obok znalazł się też niewielki stolik.

Właściciele mieszkania to mili i skromni ludzie. Lubią proste i eleganckie wnętrza, i dalecy są od blichtru i efekciarstwa. Dlatego wybrałam dla nich stylistykę w ciepłych barwach i tradycyjnych (jak dla kuchni :)) kolorach brązu i kremu. Proste formy mebli, dobrze rozplanowany układ funkcjonalny i właściwie żadnych dekoracji.

kuchnia_czekoladowa2

 

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Więcej pomysłów na aranżację kuchni znajdziesz tutaj.

 

 

Notka antykradzieżowa:

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

 

 

 

58 comments on “Nr 98. Kuchnia brązowo – kremowa

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress