Nr 54. Kuchnia grafitowo – bordowa

ul1

Dzisiaj przedstawiam Wam wnętrze kuchni, którą zaprojektowałam kilka lat temu. To był rok 2006 lub 2007, niestety nie pamiętam dokładnie. Nie wiele moich projektów zachowało się z tamtego okresu. Niestety ale kilka razy przeżyłam “spalenie” komputera, kiedy cała jego zawartość poszła z dymem… Hmm podobno po takim spaleniu można odzyskać jeszcze dokumenty… cóż jakimś dziwnym trafem moich nie udało się. Teraz, mając nauczkę, wszystkie projekty zapisuję na nawet kilku dyskach :)

Ale wracając do dzisiejszego projektu wnętrza… przygotowałam go dla młodej dziewczyny, studentki. Mieszkanie, w którym znajduje się ta kuchnia, jest niewielkie, 2-pokojowe. Całość to ~50 m2. Jesteśmy w centrum stolicy, w sąsiedztwie CHŁOPAKÓW

Kuchnia jest połączona z salonem. Układ funkcjonalny jest bardzo prosty. Jedna ściana została w całości zapełniona szafkami z miejscem do gotowania. Obok znalazła się wyspa ze zlewozmywakiem. Tuż przed nią stoi sofa. – i tutaj właśnie zaczyna się strefa salonu. Wyspa jest w kolorze bordowym, jej boczne ścianki są wyższe od blatu po to aby zasłonić ewentualny kuchenny bałagan.

Stylistycznie sporo się tutaj dzieje. Jest kilka kolorów (grafit i bordo), kilka różnych materiałów (szkło, drewno, mdf…), troszkę dekoracji, różne typy oświetlenia… ba nawet bordowe sufity! Miało być ciekawie ale i praktycznie. W końcu to mieszkanie studenckie.

Swoją drogą, fajnie, że studenckie mieszkania wyglądają coraz lepiej.  Cóż moje mieszkanie z czasów studiów nie wyglądało tak dobrze, hmm właściwie dzisiaj oceniłam bym je “źle” :)

 

Projekt wnętrza: JOJO design Iwona Klęczaj

 

Więcej moich projektów wnętrz znajdziesz tutaj, zapraszam!

 

 

 

 

06 comments on “Nr 54. Kuchnia grafitowo – bordowa

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress