Nr 54. Kuchnia grafitowo – bordowa

ul1

Dzisiaj przedstawiam Wam wnętrze kuchni, którą zaprojektowałam kilka lat temu. To był rok 2006 lub 2007, niestety nie pamiętam dokładnie. Nie wiele moich projektów zachowało się z tamtego okresu. Niestety ale kilka razy przeżyłam “spalenie” komputera, kiedy cała jego zawartość poszła z dymem… Hmm podobno po takim spaleniu można odzyskać jeszcze dokumenty… cóż jakimś dziwnym trafem moich nie udało się. Teraz, mając nauczkę, wszystkie projekty zapisuję na nawet kilku dyskach :)

Ale wracając do dzisiejszego projektu wnętrza… przygotowałam go dla młodej dziewczyny, studentki. Mieszkanie, w którym znajduje się ta kuchnia, jest niewielkie, 2-pokojowe. Całość to ~50 m2. Jesteśmy w centrum stolicy, w sąsiedztwie CHŁOPAKÓW

Kuchnia jest połączona z salonem. Układ funkcjonalny jest bardzo prosty. Jedna ściana została w całości zapełniona szafkami z miejscem do gotowania. Obok znalazła się wyspa ze zlewozmywakiem. Tuż przed nią stoi sofa. – i tutaj właśnie zaczyna się strefa salonu. Wyspa jest w kolorze bordowym, jej boczne ścianki są wyższe od blatu po to aby zasłonić ewentualny kuchenny bałagan.

Stylistycznie sporo się tutaj dzieje. Jest kilka kolorów (grafit i bordo), kilka różnych materiałów (szkło, drewno, mdf…), troszkę dekoracji, różne typy oświetlenia… ba nawet bordowe sufity! Miało być ciekawie ale i praktycznie. W końcu to mieszkanie studenckie.

Swoją drogą, fajnie, że studenckie mieszkania wyglądają coraz lepiej.  Cóż moje mieszkanie z czasów studiów nie wyglądało tak dobrze, hmm właściwie dzisiaj oceniłam bym je “źle” :)

 

Projekt wnętrza: JOJO design Iwona Klęczaj

 

Więcej moich projektów wnętrz znajdziesz tutaj, zapraszam!

 

 

 

 

6 przemyśleń nt. „Nr 54. Kuchnia grafitowo – bordowa

  1. Nie studentom się powodzi ale dziewczynka miała bogatego tatusia, który za wszystko płacił bo niby skąd student ma mieć takie mieszkanie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *