Nr 141. Kuchnia z ultramaryną

kuchnia19_1

Zapraszam Was na nowy projekt kuchni – klasycznej w neutralnej kremowo-czarnej kolorystyce z odrobiną ultramaryny.

Dzisiejszy projekt kuchni to kontynuacja innego, który pokazałam Wam wcześniej, a jeszcze raz możecie zobaczyć go tutaj i tutaj.

Kuchnia została połączona z jadalnią i zaprojektowana dokładnie w tym samym stylu. Stylu, który w zasadzie można zarazem zaliczyć do tych klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz.

Wnętrze zaprojektowałam na zasadzie kontrastu: drewniana ciemna podłoga i jasne meble. Delikatne białe płytki “kafle” (na ścianie) i czarne potężne lampy. A w roli dekoracji – dodatki w pięknym kolorze ultramaryny.

kuchnia19_2kuchnia19_3

projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

30 comments on “Nr 141. Kuchnia z ultramaryną

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress