Nr 141. Kuchnia z ultramaryną

kuchnia19_1

Zapraszam Was na nowy projekt kuchni – klasycznej w neutralnej kremowo-czarnej kolorystyce z odrobiną ultramaryny.

Dzisiejszy projekt kuchni to kontynuacja innego, który pokazałam Wam wcześniej, a jeszcze raz możecie zobaczyć go tutaj i tutaj.

Kuchnia została połączona z jadalnią i zaprojektowana dokładnie w tym samym stylu. Stylu, który w zasadzie można zarazem zaliczyć do tych klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz.

Wnętrze zaprojektowałam na zasadzie kontrastu: drewniana ciemna podłoga i jasne meble. Delikatne białe płytki “kafle” (na ścianie) i czarne potężne lampy. A w roli dekoracji – dodatki w pięknym kolorze ultramaryny.

kuchnia19_2kuchnia19_3

projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

30 przemyśleń nt. „Nr 141. Kuchnia z ultramaryną

  1. Projekt wspaniały. Podoba mi się w niej dosłownie wszystko. Kolory dopasowane w taki sposób, że nie można oderwać wzroku.

  2. Podoba mi się ta koncepcja i połączenie beżu z brązem. Mam małą sugestię: mogłaby Pani zaproponować taki aneks kuchenny z jadalnią i salonem w szarościach (ciemnych i jasnych) przełamane jakimś żywym kolorem (umieszczonym na poduszkach, zasłonach, dodatkach) – tak, aby zawsze można było ten kolor dodatkowy zmienić małym kosztem, bez większego wysiłku. Sama planuję tak rozwiązać moje przestrzenie, szukam jednak fajnej propozycji ;)

  3. Ultramaryna piękne słowo, jak dawno go nie słyszałem :) a kuchnia bardzo fajnie zaaranżowana – sprawia wrażenie nieco ciasnej, ale nie przytłaczającej.

  4. Całe wnętrze zyskuje dużo dzięki lampom, świetnie wyglądają mimo swojej masywności. Podoba mi się ten projekt, fajne połączenie kolorystyczne.

  5. Mi w oko wpadła bardzo ta polerowana cegła czy to płytki czy jaki materiał? Bardzo ożywia tą kuchnię i wyróżnia się spośród reszty:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *