Nr 210. Kuchnia z wyspą w bieli i drewnie

kuchnia25_1

 

Najwygodniejszym miejscem do pracy w kuchni, zdecydowanie jest wyspa. Może mieć ona różne formy i różne ustawienie względem szafek, ale bez wątpienia jest ona najbardziej praktycznym elementem w aranżacji kuchni. Dzisiaj możecie zobaczyć projekt kuchni z dwupoziomową kuchnią dostawioną do szafek przyściennych.

Meble kuchenne zostały ustawione w literę C, a na środku wnętrza pojawiła się wyspa. Ze względu na szerokość pomieszczenia została ona dostawiona do szafek bocznych. Wyspa ma formę dwupoziomową. Na niższej części jest umieszczona płyta do gotowania, pod nią szuflady, a część wyższą stanowi barek. Pomieszczenie zostało maksymalnie wykorzystane i  praktycznie każdy cm2 został zagospodarowanym miejscem do przechowywania.

Kuchnia w całości została utrzymana w bieli. Jako uzupełnienie kolorystyczne wybrałam drewno dębowe (podłoga z naturalnego drewna i elementy meblowe).

kuchnia25_3kuchnia25_2

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

17 przemyśleń nt. „Nr 210. Kuchnia z wyspą w bieli i drewnie

  1. Fantastyczny projekt. Dokladnie odzwierciedla moja kuchnie i moj styl! A czy jest tez salon do tego projektu u Pani na stronie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *