Nr 29. Łazienka dla gości: drewno i kamień

kie_wc

W moim portfolio mam grupę projektów, które mimo upływających lat wciąż bardzo podobają się klientom. Są to takie topowe aranżacje, które często wzbudzają okrzyki zachwytu lub prośby typu “o właśnie takie wnętrze chcę!” :)

Jeden z takich projektów mogliście zobaczyć w styczniu, był to “Livingroom” (możesz zobaczyć go tutaj), inny to pokój dla dziecka “Piłkarski pokój dla chłopca” (możesz zobaczyć go tutaj), a dzisiaj możecie zobaczyć kolejne takie wnętrze, tym razem toaleta gościnna.

Łazienka jest dość duża, ma ~6 m2 w kształcie prostokątnym. Na wprost drzwi ustawiłam umywalkę, po prawej wc. We wnęce z lewej strony umywalki znajduje się małe okno.

Wykorzystałam tutaj dwa materiały wykończeniowe: wzorzysty kamień w odcieniu ognistej czerwieni i ciemne drewno. Do tego dobrałam czarną ceramikę: umywalka stawiana na blat o fantazyjnym kształcie i proste wc. Obudowa spłuczki podtynkowej jest wykończona ciemnym drewnem, nad nią wnęka oraz nadwieszenie z oświetleniem.

Oczywiście pojawi się jeszcze jeden uzupełniający post ze szczegółowym opisem materiałów i zastosowanych rozwiązań w tym projekcie, zaglądajcie na bloga!

 

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Więcej moich projektów wnętrz możesz zobaczyć tutaj.

 

 

 

 

2 przemyślenia nt. „Nr 29. Łazienka dla gości: drewno i kamień

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *