Nr 145. Let’s Play! Pokój dla dziewczynek

2

 

Prawie rok temu (jak ten czas szybko leci :) pokazałam Wam projekt sypialni dla dwóch dziewczynek. Pisałam, że dzieci w przyszłości mają mieć osobne pokoje ale na razie ze względu na wiek mają dwa wspólne – jeden pełni rolę sypialni a drugi pokoju do zabawy i nauki. Dziś zapraszam Was na projekt tego drugiego – pokój “dzienny” dla dzieci.

Oczywiście jak to bywa w przestrzeniach dla dzieci – miało być lekko i kolorowo. Mnóstwo zabawnych dekoracji, tapety, naklejki… i ulubiony kolor dziewczynek czyli różowy. Miejsce do nauki, wypoczynku i przede wszystkim do zabawy.

Jak Wam się podoba ten pomysł na dziecięcy pokój?

 

3

4

a drugi pokój czyli sypialnię dziewczynek możecie zobaczyć tutaj:

dzie4

 

 

projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

 

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

 

7 przemyśleń nt. „Nr 145. Let’s Play! Pokój dla dziewczynek

  1. Najfajniejsza w tym projekcie jest ściana pomalowana farbą tablicową. Uważam, że ktoś miał niezły pomysł, żeby takie coś wprowadzić na rynek, bo to jest naprawdę genialne i ile radości sprawia dzieciom możliwość pisania po ścianie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *