Nr 7. Livingroom

sa1Ten projekt przygotowałam kilka lat temu, ale wciąż budzi emocje wśród nowych klientów. Kiedy ci “nowi” oglądają moje portfolio to większość zwraca uwagę między innymi właśnie na ten projekt.

Co jest w nim takiego uniwersalnego? Generalnie dzieje się tu baaardzo dużo. Mamy tu kilka kolorów, i modny fiolet, i dwa kolory drewna, i barwy neutralne (biały, czarny  i szary). Nie brakuje tu kontrastujących faktur: łupek  i gładka polerowana płyta kamienna na kominku w rozmiarze XXL, podłoga polerowana połączona z drewnianą matową, czy gładka sofa na włochatym dywanie. Nie byłabym sobą gdybym nie dodała tu jeszcze dekoracyjnych lamp.

Wszystkiego jest dużo, a może za dużo? to już jest chyba kwestia gustu, a o gustach przecież się nie dyskutuje. Skoro tak wielu osobom projekt się podoba to chyba należy go uznać za udany. Mam nadzieję, że właścicielom tego salonu mieszka się wygodnie :)

sa2

A tutaj zapraszam na listę materiałów z tego projektu.

 

Projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Jeśli chcesz zobaczyć więcej moich projektów wnętrz kliknij tutaj.

 

Notka antykradzieżowa:

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

 

 

 

05 comments on “Nr 7. Livingroom

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress