Nr 155. Luksusowe wnętrza: elegancki salon z odrobiną glamour…

salon19_3

 

Oto nowy pomysł na wnętrze luksusowego salonu. Eleganckie, łączące klasykę z nowoczesnością i z odrobiną glamour…

Salon wraz z jadalnią i kuchnią tworzą jedną otwartą przestrzeń. Wnętrze jest na tyle duże, że spokojnie mogłam zaprojektować dość pokaźnych rozmiarów meble. Ustawiłam dwie skórzane sofy, jedna na wprost TV a druga – na wprost kominka.

Ściana telewizyjna i kominek znajdują się tuż obok siebie, na dwóch przylegających ścianach. Telewizor “otrzymał” czarno-kremową oprawę ze szkła i paneli tapicerowanych. Natomiast kominek został wykończony kamieniem w takiej samej kremowo (czy raczej beżowo) czarnej kolorystyce).

Ściany przy kominku (tutaj jest przejście do holu i dalej z prawej strony do jadalni) zostały “udekorowane” panelami z czarnego szkła i orzechowego forniru. Pozostałe ściany wykończyłam elegancką kremową tapetą w pionowe pasy.

Bardzo ważną rolę w tym wnętrzu spełniają dodatki nawiązujące do stylu glamour. Nad kanapami umieściłam ogromną lampę ze szklanymi kulkami, a na ścianach bardzo efektowne kinkiety. Glamour sa również obrazy i lustro (nad komodą) w lustrzanych błyszczących ramach.

p.s. pozdrowienia dla pani Moniki :)

salon19_1salon19_2

projekt wnętrza: Iwona Klęczaj JOJO design

Zdjęcia/wizualizacje/projekty prezentowane na blogu www.jojo-blog.pl są własnością JOJO design Iwona Klęczaj i są chronione prawem autorskim. Jeśli chcesz opublikować jakikolwiek materiał pochodzący z tej strony zapytaj mnie!

Nie wyrażam również zgody na publikacje jakichkolwiek materiałów pochodzących z tej strony z podaniem autora i źródła, ale z pominięciem zapytania mnie o pozwolenie na publikację.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie i zapisywanie zdjęć/wizualizacji/projektów i wszelkich innym materiałów pochodzących ze strony www.jojo-blog.pl

A Ciebie czytelniku bardzo proszę o uszanowanie tego :)

 

12 comments on “Nr 155. Luksusowe wnętrza: elegancki salon z odrobiną glamour…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress